انواع جک برای درب لولایی

جک های الکترو مکانیکی

برای درب های سبک،باتردد پایین و با عرض کم استفاده می شود(ساختمان های مسکونی با تعداد واحد پایین)وبه وسیله ی نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می کند .

جک های هیدرولیکی

برای درب های سنگین،با تردد بالا و با عرض زیاد استفاده می شود(مجتمع های مسکونی،اماکن صنعتی و…) و به وسیله فشار روغن کار می کند.

قیمت جک درب پارکینگ

قیمت جک درب کنترلی الکترومکانیک مناسب است. قیمت جکهای هیدرولیکی پارکینگ بسیار بالاتر از سیستمهای الکترومکانیک است

درب های اتوماتیک پارکینگی

سیستم های درب های اتوماتیک یا درب ریموتی با اهدافي همچون كنترل تردد افراد و مسائل حفاظتی و امنیتی در مکانهای مختلف و راحتی برای افراد معلول نصب می شود. درب های اتوماتیک پارکینگی ریموت دار جهت درب پارکینگ ها و منازل طراحی شده ایجاد امنیت می کند. درب های مراکز نظامی و مکانهای خاص مانند درب های اتوماتیک ریموت دار آزمایشگاهها و انبارها از لحاظ مصرف انرژی درب های اتوماتیک هتل ها، درب های اتوماتیک فروشگاه ها از نظر بهداشتی کاربرد در اتاق عمل و برخی آزمایشگاه ها می باشد. پکیج کامل آنها شامل دو عدد جک ، جعبه کنترل ، دو عدد ریموت کنترل ، چشم الکترونیک و اتصالات لازم می باشد . در زمـان قطع برق به وسیله کلید اضطراری یا خلاص کن ، جک ها آزاد شده و درب ها به آسانی باز و بسته بدون ریموت کنترل می شوند . در صورت نیاز می توان با نصب باطری شارژری و یا UPS بنا به نوع جک انـرژی الکتریکی دستگاه را تامین نمود.با توجه به اینکه درب های اتوماتیک و ریموت دار معمولا از لحاظ حفاظتی مهم هستند برای قفل نمودن آنها در برخی شرایط از قفل برقی و در شرایط دیگر از قفل مکانیکی یا کلونی استفاده می شود. در صورت نیاز در کنار درب و یا زیر دستگاه مرکزی نصب می شود .

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به امین دُر می باشد. طراحی سایت و سئو توسط هیوانت