تکنولوژی کد گردان در ریموت کنترل ها

ریموت درب بازکن پارکینگ وسیله ای است که یک سیگنال رادیویی به دستگاه گیرنده درب بازکن پارکینگ فرستاده و در صورت مطابقت کد ارسالی از ریموت با کد موجود در حافظه دستگاه گیرنده،  فرمان باز شدن درب ارسال می شود.

ریموت کنترل هایی که از تکنولوژی کد ثابت استفاده می کنند سیستم امنیتی پایین تری دارند زیرا امکان دریافت این کد ثابت و کپی کردن ریموت کنترل از طریق دستگاه هایی که در اختیار اغلب کلید سازهاست، وجود دارد و همچنین با استفاده از ریموت کنترل هایی مستقیماً با فشردن کلید( learn) در هنگامیکه شخص برای بازکردن درب پارکینگ خود کلید ریموت خود را فشار می دهد می توان کد ریموت کنترل را ذخیره کرد.

داشتن یک  درب بازکن پارکینگی ریموتی بسیار مطلوب است گرچند نگرانی هایی از بابت میزان امنیت آن وجود دارد. یکی دیگر از این نگرانی ها این است که به عنوان مثال ریموت درب شما فرکانسی یکسان با ریموت درب افرادی دیگر داشته باشد. این جریان سبب می شود که ریموت شما درب پارکینگ شخص دیگری را باز کند. راه حل امنیتی استفاده از درب بازکن های پارکینگی  دارای تکنولوژی کد گردان است که دارای تکنولوژی تغییر دادن کد امنیتی ای در ریموت کنترل می باشد.

در این تکنولوژی کد ارسالی از ریموت هر دفعه که درب بازکن پارکینگ استفاده می شود، تغییر کرده و یک کد جدید انتخاب می گردد که تنها گیرنده دستگاه بر اساس پروتکل خاص خود توانایی شناسایی ریموت را دارد. به این ترتیب فقط در حالتی که این دو مطابق یکدیگر باشند درب پارکینگ باز و بسته می شود و کپی کردن ریموت امکان ندارد.

این تکنولوژی گرانتر است گرچه افرادی که به دنبال احساس امنیت بالاتری هستند به طور قطع این سیستم نیاز آنها را برآورده می سازد.

 درب کنترلی درب پارکینگی درب زیر سقفی درب سکشنال درب برقی دو لنگه درب برقی تک لنگه درب برقی تک لت درب برقی دو لت تیغه الومینیومی ورق آلومینیوم کرکره برقی رولاپ برقی درب برقی کرکره ای درب ریلی درب یک طرفه درب دو طرفه درب بازشو اتومات درب بازشو اتوماتیک درب شیشه ای اتومات درب شیشه ای اسلایدینگ درب برقی اسلایدینگ درب شیشه ای تلسکوپی درب تلسکوپی یک طرفه درب تلسکوپی دو طرفه درب جکی درب بازویی درب جکی برقی درب بازویی برقی درب هیدرولیک درب برقی هیرولیکی راه بند پل بند فروش درب برقی نصب درب برقی قیمت درب برقی -  درب اتوماتیک لولایی درب برقی الکترومکانیکی مرکز فروش درب برقی درب شیشه ای مثلثی درب برقی کشویی- درب دورانی درب شیشه ای تاشو درب شیشه ای منحنی درب تلسکوپی شیشه ای درب شیشه ای کشویی درب نیم گرد درب تمام گرد راه بند بولارد راه بند کفی راه بند زنجیری - -  درب اتوماتیک -قروش درب اتوماتیک -قروش درب اتوماتیک در مشهد -کرکره رولاپ- رولاپ در - در اتوماتیک در مشهد - ارزان در اتوماتیک -

در برقی - دوربین مداربسته  - دوربین مداربسته در مشهد - دوربین مداربسته مشهد - در برقی مشهد - در برقی در مشهد

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به امین دُر می باشد. طراحی سایت و سئو توسط هیوانت