Z4 ULTRA

کـلاسیـک Z4 ULTRA جـدیـدتـریـن مـدل از پـرفـروش تـریـن سیستـم هـای حفاظتی اماکن  در کشورمی باشد.امکانات پیشـرفتـه دستگـاه و سـادگـی نصب و استفاده از آن، موجب شده تا  Z4 ULTRA  منـاسـب حفـاظـت از کلیـه اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری ، بانک ها و جواهر فروشی ها باشد.  

G1ULTRA

کلاسیکG1ULTRA جدیدترین و پیشرفته ترین تلفن کننده ی کلاسیک می باشد.G1ULTRA ارتباط دوطرفه بین سیستم حفاظتی  و  کاربر برقرار می کند . همه اتفاقات محل نصب با پیامک فارسی به کاربر اطلاع داده می شود و هم چنین هنگام آلارم از طریق سیم کارت و خط ثابت با کاربر تماس گرفته می شود و پیام صوتی ضبط شده پخش می شود. کاربر می تواند با استفاده از برنامه های موبایل مرتبط، سیستم های حفاظتی و دستگاه های الکتریکی را از راه دور کنترل نماید.

CLASSIC G1 ULTRA  به دلیل استفاده از شبکه GSM (سیم کارت) بهترین گزینه برای تمامی سیستم های حفاظتی می باشد.G1ULTRA برای کلیه پروژه های حفاظتی بزرگ و کوچک (اداری،تجاری،مسکونی) و حتی مناطق دورافتاده نظیرایستگاههای پمپاژ آب بهترین گزینه می باشد.G1 ULTRA بااکثر سیستم های حفاظتی هماهنگ می باشد.برای استفاده از همه امکانات آن توصیه می شود از سیستم حفاظتیZ4ULTRA استفاده شود.

Classic Central

سازمان هایی با شعبات متعدد یا مراکزی که نیاز به نظارت بر تعداد زیادی سیستم حفاظتی دارند مانند پاساژها، برجها، مجتمع مسکونی، بانک ها و ایستگاه های پمپاژ آب می توانند از Classic Central استفاده نمایند.Classic Central یک سیستم مانیتورینگ بی سیم می باشد.با هر دستگاه  Classic Central می توان 48 سیستم حفاظتی کلاسیک را مانیتور کرد. کلیه اتفاقات اماکن توسط دستگاه هایG1 Ultra  به  Classic Central ارسال می شود. درصورت تایید دسترسی، امکان فعال و غیر فعال کردن سیستم حفاظتی ازطریق مرکز مانیتورینگ نیز وجود خواهد داشت.Classic Central می تواند اطلاعات را روی نقشه نیز نمایش دهد تا نظارت برآنها آسانتر انجام پذیرد.اطلاعات تبلت می تواند روی نمایشگر نیز به صورت همزمان مشاهده شود . درصورت نیاز به کنترل بیش از 48  سیستم حفاظتی ، می توان از چنددستگاه Classic Central استفاده کرد. Classic Central از طریق شبکه موبایل با دستگاه ها ارتباط برقرار می کند و لذا استفاده از آن بسیار ساده بوده و نیاز به هیچگونه سیم کشی یا تغییر در سیستم حفاظتی ندارد.

Auto Dialer Pro

دستگاه Auto Dialer Pro تلفن کننده ی خودکار حرفه ای می باشد. هنگام وقوع آلارم، دستگاه از طریق خط ثابت با شماره تلفنهای ذخیره شده در حافظه تماس گرفته و پیام از پیش ضبط شده را پخش می کند. کیفیت بالای Auto Dialer Pro  باعث شده بهترین گزینه در اعلام خطر از طریق خط ثابت باشد.

Alpha Plus

کلاسیک Alpha Plus  یک آشکارساز حرکت می باشد. این دستگاه با تشخیص تغییر مکان پرتوهای مادون قرمز ، حرکت افراد را  در محیط تشخیص داده و به سیستم حفاظتی اطلاع می دهد. حساسیت و کیفیت بالای دستگاه موجب شده تا Alpha Plus مناسب استفاده در کلیه اماکن مسکونی، اداری، تجاری، بانک ها و جواهر فروشی ها باشد.کلاسیک آلفا هیچگونه تشعشعی نداشته و تنها دریافت کننده پرتوهای مادون قرمز می باشد.

fox2

چشم بی سیم fox2 برای مواردی که امکان سیم کشی بین دستگاه حفاظتی و چشم وجود ندارد مناسب است. قابلیت آدرس پذیر بودن Fox2 ناحیه تحریک شده را برای کاربر مشخص می کند.

 

Z4ultra
G1ultra
ALPHA PLUS
FOX 2
PRO-DOUBLE
Classic Central

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به امین دُر می باشد. طراحی سایت و سئو توسط هیوانت